Palec w dupie

Just another WordPress.com site

No photos allowed.

leave a comment »

Zdjęć robić nie wolno. Rozumiem. Akceptuję.

Tylko trochę szkoda. Fakt, z malutkim aparatem wbudowanym w komórkę wiele bym nie zrobił, ale zawsze to coś. Z drugiej strony, nie mając odniesienia w postaci zdjęcia, obiekty niedoszłej fotografii nabierają własnego życia i choć minął niecały dzień już przestały istnieć jako rzeczy namacalne, i stały się niezaistniałym fragmentem wydarzenie, które się nigdy nie wydarzyło.
Najważniejszy był pokój. Pokój, który mając stosowne miejsce sam bym sobie chętnie urządził. Pokój był nieduży, może trochę większy od przystanku autobusowego, takiego z pleksiglasowymi szybkami i ławeczką. Ściany były pokryte czarną, grubą gąbką; doskonale wyciszony, z zewnątrz nie dochodził żaden dźwięk i wątpie by wiele się wydostało ze środka. Jedna żarówka zwisała pod sufitem dając niewiele światła, niemniej wystarczająco by dokładnie widzieć stół. Och, stół.
Stół, a być może leżanka, pokryty był czarną skórą, przybitą ogromnymi ćwiekami. Twardy, choć delikatnie ustępujący pod naciskiem; pod skórą musiało być coś jeszcze, choć nawet ta wyściółka nie sprawiała by był wygodny. W poprzek przymocowane były pasy. Gdyby się na nim położyć miałoby się pas na wysokości głowy, klatki piersiowej, miednicy. Do tego mniejsze skórzane klamry na wysokości kostek i przegubów.
Standard? Być może, ale stół sam tego pokoju nie tworzył. Połączenie dźwiękoszczelności, słabego oświetlenia, małego pomieszczenia i skóry, o grubość której pasy transmisyjne w kombinacie węglowym byłyby zazdrosne, dawało mi dreszcze. Widziałem siebie w gumowym fartuchu z maską chirurgiczną na twarzy….
Zdjęć robić nie było wolno.

Weekend byłby zajebisty gdybym sobie go nie urozmaicił spieprzając się ze schodów w sobotę. Pleców zgiąć nie mogę, lewe kolano mi nie działa. Chodzę sztywno wyprostowany i utykam jak herr Flick.

Written by palecw0

Wrzesień 5, 2011 @ 9:04 am

Napisane w masturbacja, prywatne

Tagged with , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: