Palec w dupie

Just another WordPress.com site

Spisek!

leave a comment »

Ok, to będzie szybka notka, bardziej dla mnie by nie zapomnieć co się kiedy działo.

Jakoś tak wyszło, że przez media konserwy przechodzi informacja o lewackim spisku by ukryć fakt, że dziecko, które postanowił torturować dr. Chazan było efektem zapłodnienia in vitro. Bardzo zaskakująca informacja bo dobrze pamiętam, że o tym, że dziecko pochodzi z zapłodnienia pozaustrojowego dowiedziałem się z tego samego artykułu, z którego dowiedziałem sie o aferze. Oczywiście tego nie da się udowodnić, a przynajmniej ja nie umiem. Tyle zostało napisane, że znalezienie pierwszych doniesień byłoby trudne, a nawet jeżeliby się udało to były to doniesienia z gazet, edytowane po wielokroć.

Skoro więc nie mogę użyć prostego linka (tak jako ciekawostkę, mogę ale nie powinienem. mam kilka prywatnych dyskusji z pierwszych dni afery gdzie obrońcy praw kobiet używają in vitro jako argumentu) spróbuję zrobić to trochę inaczej. Zastanowię się cui bono?

Informacja o tym, że ciąża pochodziła z in vitro była ukrywana ale tylko przez prasę i blogosferę konserwy. Wiedząc, że ciąża była efektem ciężkiej pracy i wiedząc, że poród w sytuacji w której znalazła się matka groził cesarką, co z kolei stawiało pod znakiem zapytania możliwość ponownego zajścia w ciążę jednej z ofiar dr. Chazana konserwa bardzo starała się ten fakt ukryć. Chazan nie tylko skazał dziecko na śmierć w bólu ale także odebrał matce możliwość zostania matką ponownie. 

Takie tajemnice mają niestety zwyczaj wychodzić na jaw. Szczególnie gdy tajemnica jest jedynie tajemnicą po jednej stronie dyskusji. Podejrzewam, że wykrycie spisku (!) jest próbą damage control ze strony konserwy.

Z drugiej strony może ktoś po stronie przeciwników praw kobiet po prostu nie wytrzymał, znalazł „spisek” i musiał go ujawnić, i nigdy mu na myśl nie przyszło czyj spisek ujawnia.

Tak czy inaczej konserwatywna prasa i blogosfera pod względem spisków jest bardzo samowystarczalna.

Written by palecw0

Lipiec 12, 2014 @ 10:34 am

Napisane w Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: